Kategorie: Wszystkie | Fashion | Felietony | Kultura | Życie
RSS
poniedziałek, 17 listopada 2008
Dlaczego kochamy internet oraz XXI wiek

Zdjęcia mówią same za siebie...aż chce się żyć.

A wszystko to z pokazu Victoria`s Secret 2009

 

środa, 05 listopada 2008
Tweed

Zima kojarzy mi się z czarnymi płaszczami, wełnianymi swetrami i futrzanymi czapki. Mówiąc zima, mamy na myśli wiele aspektów tej pory roku, jednak w tym sezonie projektanci proponują coś w miarę nowego w modzie męskiej. Tweed w kolekcjach kobiecych jest od dawien dawna.

Mężczyźni rzadko kiedy zgadzają się na noszenie marynarek z tego materiału, zbyt często kojarzącego się bowiem z okryciami dziadka. A szkoda. Nie tylko tacy projektanci jak Zegna, czy Armani, ale nawet Zara stawiają na ten typ tkaniny w nadchodzących miesiącach. Utkane w ciekawych kolorach - radzę unikać tweedu w brązach, ponieważ te rzeczywiście drastycznie postarzają, pasują do wszystkiego. I to się nazywa praktyczna część garderoby.

                        

niedziela, 02 listopada 2008
Wtorek wielkim dniem dla Ameryki

We wtorek około godziny 22, czyli 4 w nocy naszego czasu, będziemy wiedzieć kto zasiądzie na fotelu prezydenta Stanów Zjednoczonych. Czy będzie to Barack Obama, czy może John McCain ? Ja gdybym mógł głosować poparłbym Obamę (wiem, że to mało orginalny wybór, ale chyba najlepszy). A wy ?

         

    

21:51, jamiemp
Link Dodaj komentarz »
Chanel for men 2009

Uważam, że niektóre rzeczy na tym świecie powinny zostać nie zmienione. W tym Chanel. To marka słynąca z torebek i garsonek. Dla kobiet. W wydaniu męskim jest....niemęską. I koniec.

                     

 

Możliwe tylko w Rosji

Oto kolejne zdjęcie z moje ulubionego blogu, czyli http://thesartorialist.blogspot.com/. Coś takiego jest zaskakujące, czyli przykład w jaki sposób połączyć dodatek za 5 000 $ z dresem.