Kategorie: Wszystkie | Fashion | Felietony | Kultura | Życie
RSS
czwartek, 12 lutego 2009
Medialna para
W historii, tylko jedna jedyna pierwsza dama USA wystąpiła na okładce  amerykańskiego Vogue - była to Hilary Clinton. Od wczoraj mamy przyjemność podziwiać obecną żonę prezydenta Stanów Zjednoczonych, Michelle Obame na pierwszej stronie tego prestiżowego magazynu.

O ile każdy z nas wie, że pierwsza dama Ameryki skończyła zarówno Harvard, jak i Princeton, mała kto w Europie zdaje sobie sprawę, że Stany Zjednoczone mają od kilku miesięcy nową ikonę stylu - jest nią, nie kto innych, jak Pani Obama. Co na to jej mąż ? Barack Obama nie pozostaje z tyłu i dotychczas pojawił się kilka razy w Men`s Vogue oraz GQ.

Ta dwójka zdaje sobie sprawę z faktu, że to w dzisiejszych czasach media to czwarta władza, w której potęgę nie można wątpić.

                   

                   

piątek, 06 lutego 2009
Modelki, czyli polski towar eksportowy

O Anji Rubik słyszał każdy, Małgosia Bela to gwiazda ostatniego roku, bowiem jako pierwsza Polka wystąpiła w Kalendarzu Pirelli, najbardziej prestiżowym, jaki tylko istnieje. Ostatnio,  Ania Jagodzińska, a właściwie reklama jeansów Calvina Kleina w której wystąpiła została zakazana w Stanch.

Uważam, że Polki są jednymi z najpiękniejszych kobiet na świecie, a my jako naród mamy się wreszcie czym pochwalić. Kiedy wszyscy drwią z naszego prezydenta, drwili przez kilka miesięcy z ostatniego premiera, my możemy próbować przekonać innych, że może i polityków najwspanialszych nie mamy, ale reprezentantki płci piękniejszej są rzeczywiście urodziwe.