Kategorie: Wszystkie | Fashion | Felietony | Kultura | Życie
RSS
sobota, 31 stycznia 2009
Scarlett Johanasson u Dolce&Gabbany

Przyznam szczerze, uważam Scarlett Johansson za jedną z najbardziej zmysłowych i pięknych kobiet. Wiem, że brzmi to mało orginalnie, ale przecież o gustach się nie dyskutuje. Oto zdjęcie z najnowszej kampanii Dolce&Gabbany, w której rolę główną odgrywa nie kto inny niż Scarlett Johansson.

            

piątek, 30 stycznia 2009
Fall 2009

A więc zaczeło się. Jesień/ Zima 2009 to już tylko kwestia czasu, bowiem designerzy pokazali swoje inspiracje i prace na ten właśnie sezon. Jak zwykle style.com umożliwi każdemu z was krótki oraz prosty przegląd tego co będziemy nosić tej jesieni.

Moje typy to: klasyczny czarno-biały Burberry Christophera Baileya, elegancki Hermes (który bądź co  bądź już drugi rok z rzędu stawia na połączenie ciemnych kolorów z żółtym), Dior Homme - czy melanż wielu trendów -  Van Assche's łączy szerokie spodnie i ogromne marynarki, z dopasowanymi garnituramy oraz Trussardi.

To co mi się nie podobało to Dolce&Gabbana, ponieważ po raz kolejny dostrzegam te same inspiracje i brak jakichkolwiek innowacji w kolekcji, ten sam grzech popełnił również projektant Bottegii Venety, jednak w tym sezonie doszło do zmiany kolorów z czerni w brązy.

Natomiast Louis Vuitton znów stara się udowodnić, że drogie ubrania wcale nie muszą odzwierciedlać swojej ceny - niektóre połączenia przypominają ubrania znalezione na ulicy.

                       

                        Burberry Prorsum, Fall 2009

piątek, 02 stycznia 2009
Nowy, jeszcze lepszy rok 2009
Drugi dzień nowego roku, 2009 skłania chyba każdego z nas do przemyśleń. Ja starałem się sumiennie ocenić moje zachowania i poczynania z roku 2008 i już wiem, z czego jestem dumny, co wprowadziło mnie w depresje i czego absolutnie się wystrzegać w nadchodzących 300 kilku dniach. Szczęścia, spełnienia pragnień oraz aby ciężka praca zawsze przynosiła efekty i radość, czyli to czego życzę sobie, życzę każdej i każdemu z was. Po prostu szczęśliwego nowe roku 2009.