Blog > Komentarze do wpisu
Fall 2009

A więc zaczeło się. Jesień/ Zima 2009 to już tylko kwestia czasu, bowiem designerzy pokazali swoje inspiracje i prace na ten właśnie sezon. Jak zwykle style.com umożliwi każdemu z was krótki oraz prosty przegląd tego co będziemy nosić tej jesieni.

Moje typy to: klasyczny czarno-biały Burberry Christophera Baileya, elegancki Hermes (który bądź co  bądź już drugi rok z rzędu stawia na połączenie ciemnych kolorów z żółtym), Dior Homme - czy melanż wielu trendów -  Van Assche's łączy szerokie spodnie i ogromne marynarki, z dopasowanymi garnituramy oraz Trussardi.

To co mi się nie podobało to Dolce&Gabbana, ponieważ po raz kolejny dostrzegam te same inspiracje i brak jakichkolwiek innowacji w kolekcji, ten sam grzech popełnił również projektant Bottegii Venety, jednak w tym sezonie doszło do zmiany kolorów z czerni w brązy.

Natomiast Louis Vuitton znów stara się udowodnić, że drogie ubrania wcale nie muszą odzwierciedlać swojej ceny - niektóre połączenia przypominają ubrania znalezione na ulicy.

                       

                        Burberry Prorsum, Fall 2009

piątek, 30 stycznia 2009, jamiemp

Polecane wpisy

  • Tweed

    Zima kojarzy mi się z czarnymi płaszczami, wełnianymi swetrami i futrzanymi czapki. Mówiąc zima, mamy na myśli wiele aspektów tej pory roku, jednak w tym sezoni

  • Chanel for men 2009

    Uważam, że niektóre rzeczy na tym świecie powinny zostać nie zmienione. W tym Chanel. To marka słynąca z torebek i garsonek. Dla kobiet. W wydaniu męskim jest..

  • Możliwe tylko w Rosji

    Oto kolejne zdjęcie z moje ulubionego blogu, czyli http://thesartorialist.blogspot.com/ . Coś takiego jest zaskakujące, czyliprzykład w jaki sposób połączyć dod