Blog > Komentarze do wpisu
W poszukiwaniu prezentów
I bynajmniej nie mam na myśli odkurzacza, miksera czy innego urządzenia AGD. W czym tkwi  problem, że co roku budzimy się z przysłowiową "ręko w nocniku" szukając fenomenalnego prezentu dla żony/ narzeczonej /ukochanej. Ja mam swoją teorię. Panujący w sklepach przepych ogranicza nas, przez co nie potrafimy wybrać niczego. A na dodatek, jeśli już przed poszukiwaniem tego prezentu wizualizujemy sobie perfekcyjny przedmiot, którego pożąda każda kobieta, nie potrafimy go znaleźć. Drugą stroną medalu jest także fakt, że niczego w sklepach nie ma. Ale są gusta i guściki, więc tak naprawdę nikt nie musi podzielać mojej opini.

Oto moja lista propozycji:

1. Biżuteria.

Podobno diamenty są najlepszymi przyjaciółmi kobiety, a największym wrogiem mężczyzny, ze względu na cenę. Trudno, w końcu jak darzy się kogoś wielkim uczuciem, jest się  w stanie zrobić wszystko. Ale nie myślę tylko o diamentach. Płeć piękna kocha perły, czyli coś najbardziej klasycznego oraz eleganckiego. Według mnie prostota sprawdza się najlepiej. Jeśli dodatkowo wybierzesz coś delikatnego, to twój prezent na pewno będzie udany. W Polsce bój trwa pomiędzy firmami Kruk i Apart, choć moim osobistym zdaniem to marka pierwsza produkuje bardziej kunsztowne wyroby. Jednak to tylko propozycja.

2. Bielizna

Czyli bezpieczny wyrób nr 2. Zawsze trafiony prezent, o ile trafi się z rozmiarem, a z nimi jest zawsze trudno. Dziś udało mi się wybrać prawidłową wielkość, ponieważ posłużyłem się pomocną dłonią ekspedientki, a właściwie jej jakże pomocny zdaniem "ten rozmiar jest dla mnie dobry". Niestety nie zachowałem się zbyt elegancko ponieważ rozmawiając z tą Panią nie mogłem spuścić oczu z jej dolnej partii ciała, mierząc tym samych czy wybrane przeze mnie rzeczy są dobrego rozmiaru. Ona nawet bez komentowania, przytaknęła, że na jej figurę pasuje S-ka. Z rozmiarami jest zawsze problem, gdyż co marka to inna rozmiarówka, ale może najlepiej jest zabawić się w szpiega i spenetrować szafę z ubraniami ukochanej w poszukiwaniu właściwego rozmiaru. Jeżeli chodzi o sklep, to wybór jest ogromny, od galerii handlowych po butiki. Największy snobizm ? Kaszmirowa bielizna z Wolforda za 1500 zł. Wiem, bo mnie o nią proszono. Odmówiłem.

3. Coś ekscytującego, czyli coś dla dwojga

Wycieczka ? Weekend w Rzymie czy Paryżu ? Ale także wyjście do Opery i wspólna kolacja ? Czyli prezent nie materialny, ale taki który zostanie na długo w pamięci, chyba tu słowa są zbędne. Wystarczy pomyśleć, a propozycje nasuną się same.

4. Wszystko inne

Szlik, apaszka ? Pod warunkiem ze z kaszmiru i jedwabiu. Torebka, ale tylko z najwybitniejszej skóry. Buty ? Radze zapomnieć bo szansa jest niewielka, że trafi się z rozmiarem. Broszka ? Inne pomysły ? Ja należę do fanatyków mebli i urządzania wnętrz. Dlatego wszystko co związane z tym działem cieszy mnie niezmiernie. Oczywiście doskonałym prezentem mogłaby być kanapa do nowego mieszkania czy szafa, ale także bardzo ciekawe mogą być świeczniki czy dodatki. Ostatnie polując na prezenty w Internecie  trafiłem na coś niesamowitego. Świeczniki z kryształami Swarovskiego, firmy Korona . Coś co kojarzy mi się z lekką tandetą, okazało się fenomenalne gustowne oraz bardzo efektowne. W różnych kształtach i z wymiennymi wkładami o ciekawych, świeżych zapachach. Postanowiłem obdarować kilku bliskich mi ludzi nimi, Ponad to przepięknie zapakowane. Świeczniki z wymiennymi świecami można kupić wyłącznie w sklepie internetowym www.candles4you.pl.

Uwielbiam kupować prezenty i je rozdawać, mam nadzieję, że i kilka osób podziela moje zdanie.   

niedziela, 14 grudnia 2008, jamiemp

Polecane wpisy

  • Medialna para

    W historii, tylko jedna jedyna pierwsza dama USA wystąpiła na okładce amerykańskiego Vogue - była to Hilary Clinton. Od wczoraj mamy przyjemność podziwiać obecn

  • Modelki, czyli polski towar eksportowy

    O Anji Rubik słyszał każdy, Małgosia Bela to gwiazda ostatniego roku, bowiem jako pierwsza Polka wystąpiła w Kalendarzu Pirelli, najbardziej prestiżowym, jaki t

  • Scarlett Johanasson u Dolce&Gabbany

    Przyznam szczerze, uważam Scarlett Johansson za jedną z najbardziej zmysłowych i pięknych kobiet. Wiem, że brzmi to mało orginalnie, ale przecież o gustach się